جزییات مطلب

print
 برگزاری جلسه مانور دور میزی آمادگی مدیریت بحران منطقه

برگزاری جلسه مانور دور میزی آمادگی مدیریت بحران منطقه

ستاد مدیریت بحران منطقه یک از برگزاری جلسه مانور دور میزی آمادگی مدیریت بحران منطقه( تخلیه ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 1) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک فاتحی منش دبیر ستاد مدیریت بحران در این باره افزود: در این مانور گسل نياوران فعال و بنا به گزارش مركز ژئوفيزیك دانشگاه تهران  زلزله‌ای به بزرگاي 6 در مقياس ریشتر در شهر تهران روی داده،  تعدادي از ساختمان‌ها دچار آسیب‌دیدگی شده،تخمین زده می‌شود که تعدادي از شهروندان كشته يا  مجروح شده باشند، برق برخي مناطق قطع گردیده، شریان‌های حیاتی دربرخي نقاط  دچار آسیب شده و در برخی از نقاط با شکستگی لوله‌های گاز حریق‌هایی رخ داده، نشت آب در برخی از نقاط بلحاظ شکستگی لوله‌های آب دیده می‌شود و سیستم‌های مخابراتی دچار اختلال گرديده است. تعدادي از خیابانها مسدود و تعدادی از پلهای هوایی واژگون گرديدهوپاره اي تصادفات در مسیر راهها و بزرگراهها رخ داده، پيش بيني مي شودتعدادی ازمراکز درمانی سطح شهر نيز دچار آسیب دیدگی شده باشند.

 در این جلسه که مورخ 25 اردیبهشت ماه با حضور اعضاء ستاد عمومی و تخصصی درساختمان ناحیه 8برگزار شد شرایط پیش بینی شده بررسی و شرح وظایف کلیه سازمانها مورد برری قرار گرفته و سناریو نهایی جهت برنامه ریزی عملیاتی تدوین گردید.

 

اخبار
| print

  نظرات

جستجو