جزییات مطلب

print
پوشش خبری از کارگاههای آموزشی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

پوشش خبری از کارگاههای آموزشی مرکز علوم و ستاره شناسی تهران

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران از پوشش خبری کارگاههای آموزشی کودکان در این مرکز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، روز دوشنبه16مرداد ماه96، عوامل برنامه دوربین هفت از شبکه آموزش در مرکز حضور پیدا کردند و از کارگاه هوافضا1 و کارگاه روبیک گزارشی کامل تهیه کردند.
امیرحسین چیذری مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، خطاب به گزارشگر برنامه دوربین هفت پیرامون برنامه ها و دوره های آموزشی پودمانی مرکز برای گروه سنی 7تا13سالتوضیحاتی را ارائه داد.
مربیان کارگاه آموزشی هوافضا و روبیک درباره ی اهداف و سرفصلهای این دوره ها مطالبی را بیان کردند.
آشنایی با رشته مهندسی هوافضا و کاربردهای آن از اهداف اصلی کارگاه آموزشی هوافضا است.
کارگاه آموزشی روبیک نیز برایافزایش قدرت تمرکز، افزایش هماهنگی بین چشم و دست،  افزایش اعتماد به نفس و استفاده‌ی همزمان از دو نیم‌کره‌ی مغز و... بسیار مفید است.
مدرس کارگاه آموزشی مرکز علوم عنوان کرد: توصیه ما به دانش اموزان این است برای تحقق ایده های ذهنی خود، تا می توانند از مسیر علمی و با نظم از پیش طراحی شده، پیش بروند.
دانش آموزان نیز درباره روش های ساخت هواپیمای قناری30 و قناری60 و مکعب روبیک 2*2 و علاقه مندی خود به این دوره های آموزشی مطالبی را خطاب بهسوالات گزارشگر برنامه بیان کردند.
کارگاه آموزشی هوافضا دانش آموزان را با ساخت و پرواز انواع هواپیماهای بدون سرنشین، ساخت و پرتاب راکت های هوای فشرده،موشک آبی و... آشنا می کند.
کارگاه آموزشی روبیک،  آموزش روش ویژه ای برای روبیک دو در دو است که هم مبتدی ها و هم حرفه ای ها میتوانند از آن استفاده نمایندو همه ی افراد میتوانند آنرا بیاموزند و حتی صاحب رکورد شوند.
این دو کارگاه آموزشی ویژه گروه سنی 7تا13سال به مدت 8 جلسه برگزار و اواخر شهریور ماه به پایان می رسد.
علاقمندان برای شرکت در دوره های آموزشی مرکز علوم می توانند ضمن مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با شماره های 22293280 و 22292246داخلی106 و مراجعه به سایت مرکز http://sactehran.irاز اطلاعات برگزاری کلاس ها و هزینه ها باخبر شوند.

اخبار
| print

  نظرات

جستجو