جزییات مطلب

print
قائم مقام شهردار منطقه یک با خانواده شهید ان حيدري و رفيعي دیدار کرد

قائم مقام شهردار منطقه یک با خانواده شهید ان حيدري و رفيعي دیدار کرد

قائم مقام شهردار منطقه یک در دیدار هفتگی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، این هفته با خانواده های شهیدان علي نقي حيدري و علي اصغر رفيعي دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مهندس بهروز رضایی قائم مقام شهردار منطقه یک در این ديدار  که روز دو شنبه 16 دی  ماه برگزار شد دیدار مستمر با خانواده شهدا وایثارگران را از برنامه های ثابت شهردار ، معاونین وشهرداران نواحی ده گانه منطقه بر شمرد.  
وی تصریح کرد : در این دیدار ها مدیریت شهری ضمن آشنایی با خانواده معظم شهدا با راه و روش، منش ورفتار شهدا آشنا و از آن برای برنامه ریزی بهتر در جهت خدمات رسانی به جامعه و ساختن شهری اخلاقی و انسانی بهره مند می شود. 
گفتنی است شهيد علي نقي حيدري متولد 1327 چهار محال و بختياري، به عنوان نيروي بسيجي ، به جبهه هاي حق عليه باطل اعزام و در سال 62 در عمليات والفجر در منطقه حاج عمران به درجه رفيع شهادت نائل شد و پيكر پاك شهيد در گلزار شهداي امامزاده علي اكبر (عليه السلام ) چيذر آرام گرفته است.
 شایان ذکر است شهيد علي اصغر رفيعي متولد 1335 تهران ، از نيروهاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، به جبهه هاي حق عليه باطل اعزام و در سال 61 در عمليات فتح خرمشهر در شلمچه به درجه رفيع شهادت نائل شد و پيكر پاك شهيد جاويد الاثر است .

اخبار, خبر از مهر90, اخبار ویژه
| print

  نظرات

جستجو