جزییات مطلب

print
 دومین جلسه ریشه یابی نواقص موجود در فرایند رسیدگی به پیام های 1888شهروندان در منطقه یک برگزار شد

دومین جلسه ریشه یابی نواقص موجود در فرایند رسیدگی به پیام های 1888شهروندان در منطقه یک برگزار شد

دومین جلسه ریشه یابی نواقص موجود در فرایند رسیدگی به پیام های 1888شهروندان در منطقه یک مورخ یکشنبه 5 آبان ماه برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک  این جلسه با حضورسرکار خانم  فاطمی معاون ارتباطات سامانه نظارت همگانی شهرداری تهران  و جناب آقای مهندس شایقان مدیر بازرسی منطقه و مهندس سینا فرنوس رئیس سامانه نظارت  همگانی منطقه یک و کارشناسان سامانه مستقر در معاونتها و ادارات و نواحی منطقه برگزارشد.
در ابتدای جلسه جناب آقای شایقان رییس اداره بازرسی شهرداری منطقه یک ضمن خوشامدگویی به همکاران مرکز 1888 و سایر همکاران سخنانی در خصوص اهمیت پیام های شهروندان در سامانه نظارت همگانی و رسیدگی به آن ایراد نمودند.
در ادامه مهندس سینا فرنوس رئیس سامانه نظارت  همگانی منطقه یک ، ضمن ارایه گزارش مختصری از عملكرد شش ماهه منطقه در رسيدگي و پاسخگويي به پيامها، توضیحاتی در رابطه با نحوه پاسخگویی کیفی به پیام ها ارائه نمودند.
سپس سرکار خانم فاطمی معاون ارتباطات سامانه 1888 با بيان ضرورت برگزاري اين جلسات، هدف اصلي را ريشه يابي نواقص موجود در فرآيند رسيدگي به پيامهاي شهروندان منطقه در سال 92 عنوان کرد و گفت: هم انديشي صف و ستاد در ارتقاي پاسخگويي به پيامها و افزايش رضايتمندي عمومي از عوامل مؤثر خواهد بود.
ایشان افزودند: پاسخ های کیفی، کارشناسی،جامع، کامل و قانع کننده؛ چیزی است که سامانه نظارت همگانی از همکاران مناطق انتظار دارد.
گفتنی است ارتقاي كيفيت و كميت رسيدگي به پيامها در اكثر حوزه هاي منطقه نسبت به سال 91، فعاليتهاي مثبت در حوزه اطلاع رساني و تبلیغات در سطح منطقه، سرعت مناسب در رسیدگی و ارائه گزارشات دقيق و تحليلي سامانه 1888 و بازرسي به شهردار منطقه از جمله نقاط قوت منطقه یک بر شمرده شد.
لازم به ذکر است که ، خانم فاطمی تلاش در راستای ارتقای سطح رسیدگی اولیه به پیام ها و ممانعت از برگشت خوردن مکرر پاسخ های اولیه و تعیین تکلیف پیام های بلانتیجه سنوات گذشته از جمله موضوعات نيازمند پيگيري و تقويت در منطقه دانست بود.

اخبار
| print

  نظرات

جستجو