مشاهده جزییات مطلب

print
پایش مستمر بی خانمان ها در نقاط بی دفاع شهری شمال تهران

پایش مستمر بی خانمان ها در نقاط بی دفاع شهری شمال تهران

گشت و پایش مستمر شبانه بی خانمان ها و افراد آسیب دیده در نقاط بی دفاع شهری ، با هدف ساماندهی و هدایت آنها به مدد سرای ازگل در شمال تهران در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مجتبی توسلی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت : با توجه به فرارسیدن فصل سرما، برودت و کاهش دمای هوا و لزوم خدمت رسانی به افراد آسیب دیده اجتماعی به ویژه افراد کارتن خواب و بی خانمان ، مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک طرح ویژه جذب و ساماندهی این افراد را باهمکاری نواحی دهگانه شهرداری منطقه ،معاونت حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و نیروی انتظامی از اول آذر ماه آغاز نموده است.
وی گفت:  این طرح تا پایان فروردین 98 ادامه خواهد داشت و طی آن ضمن بازدید از نقاط بی دفاع شهری سطح منطقه نسبت به اعزام افراد فوق به مددسرای ازگل اقدام می شود.
توسلی تصریح کرد: درحال حاضر این مددسرا با گنجایش هر شب حدود ۵۰ نفر ، در حال خدمت رسانی به مددجویان است و از ساعت 17 آماده پذیرش افراد است و آنها می توانند تا 6 صبح در مددسرا مستقر باشند که در مواقع اضطراری آب و هوایی تا ۲۴ ساعت خدمات لازم به افراد فوق ارایه می شود.
معاون شهردار منطقه یک افزود: اطراف بازار تجریش و مرقد مطهر صالح ابن موسی الکاظم (ع)، حاشیه رودخانه مقصودبیک و ورودی ایستگاه مترو از جمله نقاطی است که افراد بی خانمان و آسیب دیده در آن تجمع می کنند بر همین اساس با حضور نیروهای گشت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، نواحی دهگانه ، عوامل 137، مرکز خدمات اجتماعی منطقه و... عملیات گشت زنی در این معابر و سایر نقاط به طور مرتب انجام   می شود.

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات