مشاهده جزییات مطلب

print
توانمند سازی یگان حفاظت شهرداری منطقه یک در مدیریت بحران

توانمند سازی یگان حفاظت شهرداری منطقه یک در مدیریت بحران

یگان حفاظت شهرداری منطقه یک با هدف امداد رسانی سریع به شهروندان به هنگام بروز حوادث غیر مترقبه با آموزش های مدیریت بحران، توانمندسازی سازی شدند.

به گزارش روابط‌ عمومي شهرداري منطقه يك، کیوان فاتحی منش دبیرستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت : توانمندسازی نیروهای شاغل در شهرداری ها بعنوان پشتوانه اصلی مدیریت بحران می تواند در ارتقاء سازمانی و خدمات رسانی صحیح به دیگر مصدومین در مواجهه با بحران بسیار موثر باشد.
وی گفت: در همین راستا آموزش اصول مدیریت بحران با هدف به روز رسانی دانش امدادی نیروهای یگان حفاظت و خدمات شهرداری منطقه یک و ارتقاء سطح توانمندی آنها در چگونگی پیشگیری، آمادگی و مقابله با انواع مخاطرات و شرایط اضطراری انجام شد.
فاتحی منش تصریح کرد : در این دوره آموزشی نیروها با مخاطرات و راه های مقابله با آن، مبانی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل به صورت نظری آشنا شدند.
این مقام مسئول آموزش پناه گیری وتخلیه امن اضطراری  جهت کارمندان شهرداری منطقه را از دیگر اقدامات اجرا شده دانست و گفت: در راستای توانمندسازی کارمندان شهرداری این منطقه در مقابله با بحران نیز عملیات پناهگیری صحیح توسط دوامیان به کارمندان منطقه و شهروندان حاضر در ساختمان مرکزی آموزش داده شد تا آنها بتوانند با شناخت نقاط ایمن درون ساختمان، نحوه تخلیه امن اضطراری و... آشنا شوند.
وی افزود:آموزش عملیات پناهگیری و مدیریت صحیح بحران علاوه بر  نیروهای یگان حفاظت شهرداری منطقه یک و ساختمان مرکزی در معاونت ها، ادارات ، نواحی ده گانه و ... نیز در حال انجام است.اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات