مشاهده جزییات مطلب

print
شادستان ،زیست شبانه تهران را تقویت کرد

شادستان ،زیست شبانه تهران را تقویت کرد

جشنواره شادستان با جذب گردشگران واعضای خانواده ها در کنار یکدیگر توانست نقش موثری در رونق بخشی زیست شبانه تهران و توسعه گردشگری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس حبیب اله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک در بازدید از برنامه شادستان بوستان نیاوران که با حضور ابوالفضل رفیع مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران و دیگر مدیران شهری منطقه یک برگزار شد ، جشنواره شادستان و جشن های شبانه را در رونق بخشی زیست شبانه تهران بسیار موثر دانست و اظهار داشت: ایجاد مسیر های زیست شبانه یکی ازبرنامه های منطقه در راستای توسعه گردشگری شهر تهران است که شادستان می تواند آغاز خوبی برای اجرای این طرح باشد.
تاجیک اسماعیلی شادستان نیاوران را زمان و مکانی برای شادی همه شهروندان دانست و افزود: آنچه که در شادستان ها مورد توجه قرار گرفته است ایجاد نشاط اجتماعی با رعایت موازین اسلامی و رویکرد های اخلاق مداری ، محله گرایی ،تقویت وحدت محلی و .... به منظور ارتقای سطح سلامت اجتماعی شهروندان است.
شهردار منطقه یک برنامه گفتگو در شهر را یکی از برنامه های تاثیر گذار در شادستان نیاوران و مورد اقبال و توجه شهروندان دانست و گفت: در برنامه گفتگو در شهر، هر شب یک موضوع که عمومیت دارد مورد بحث و گفتگو میان شهروندان قرار می گیرد که در کنار آموزش شهروندی ، ضرورت گفتگو میان مردم به منظور تحمل پذیری و تاب آوری در میان عموم شهروندان، از طریق تسهیل گران تبیین می شود.
وی گفت: شادستان  برای همه اعضای خانواده اعم از  کوچک و بزرگ تفریحات مختلف و محصولات فرهنگی و آموزشی مختلفی را عرضه می کند و شهروندان می توانند شبهای لذت بخشی را در کنار یکدیگر سپری کنند و تلاش شده است سازمانهای غیردولتی و مردم نهاد بتوانند محصولات و فعالیت های خود را معرفی و مشارکت شهروندان را جلب کنند.
در حاشیه این بازدید شهردار منطقه یک با شهروندان گفتگو کرد و انتقادات و نظراتشان را شنید و دستوراتی را جهت پیگیری مشکلات مطرح شده صادر کرد.
گفتنی است جشنواره تابستانی شادستان تهران از ۳ الی ۱۹ مرداد از ساعت ۱۷ الی ۲۳ در بوستان نیاوران برگزار می شود و با اجرای برنامه های مفرح خانوادگی به همراه اهدای جوایز ، اجرای ویژه برنامه های کودک و نوجوان ، اجرای موسیقی زنده و...فرصتی برای شادی همه شهروندان فراهم کرده است.

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات