مشاهده جزییات مطلب

print
فرهنگ شهرنشینی در طرح نشاط و تعالی ارتقاء می یابد

فرهنگ شهرنشینی در طرح نشاط و تعالی ارتقاء می یابد

طرح نشاط و تعالی با آموزش های شهروندی به فرزندان کارکنان شهرداری منطقه یک موجب رشد اجتماعی و تربیتی آنها و ارتقاء فرهنگ زندگی شهر نشینی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک حسام سلطانی فرمانده بسیج پایگاه شهید موحد دانش شهرداری این منطقه با اعلام مطلب فوق اظهار کرد: طرح نشاط و تعالی برنامه ویژه برای گذران اوقات فراغت فرزندان کارکنان شهرداری تهران است که هر ساله با همت سازمان بسیج مستضعفین  و به مناسبت فصل تابستان در حوزه های تابعه به اجرا در می آید و در آن فرزندان کارکنان، ضمن بهره گیری از معارف و مطالب فرهنگی و آموزشی لحظات با نشاطی  را در محیط های تفریحی سپری می کنند.
وی گفت: این طرح با حضور بیش از 150 نفر از فرزندان کارکنان شهرداری منطقه یک تهران از روز شنبه 23 تیرماه ، با اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی ، تفریحی آغاز می شود.
سلطانی خاطر نشان ساخت: فرزندان دختر و پسر كاركنان شهرداري منطقه یک در مقاطع ابتدایی ، راهنمايي و دبيرستان به صورت جداگانه با حضور در اماكن مذهبی، ورزشی، هنری،علمی وتفريحي لحظات پرنشاط و توام با آموزش را تجربه می نمایند.
وی افزود: اردوهای فرهنگی برای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان است ولی آنچه مهم است آموزش نحوه درست زندگی کردن است که سعی شده به بچه ها آموزش های دینی، فرهنگ شهر نشینی از قبیل نحوه تفکیک پسماند خشک از مبداء، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، صرفه جویی در مصرف آب و برق و... ارائه شود تا جامعه سالمی برایشان ساخته شود.

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات