مشاهده جزییات مطلب

print
 مردان قرمز پوش در متروی تجریش مستقر شدند

مردان قرمز پوش در متروی تجریش مستقر شدند

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، مردان قرمز پوش  در مترو تجریش معضل اعتیاد را برای شهروندان به نمایش درآوردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک حسین فتحی مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در راستای تلاش جهت پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ،مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و سازمان های مردم نهاد اقدام به برپایی غرفه اطلاع رسانی و ارائه مشاوره به شهروندان در ایستگاه مترو تجریش نمود.
فتحی تصریح کرد: غرفه مذکور از 9 الی 13 تیر ماه در ایستگاه متروی تجریش همه روزه از ساعت 9 الی 17 برپاست و  مشاوران و روانشناسان آماده ارائه مشاوره، راهنمایی، اطلاع رسانی و... به مراجعین هستند.
این مقام مسئول تصریح کرد: حضور red  Man یا همان مردان قرمز پوش از دیگر برنامه ها ست که به صورت نمایشی اقدام به  آگاه سازی شهروندان از عواقب اعتیاد و راهنمایی آنها جهت دریافت مشاوره به جایگاه استقرار کارشناسان آسیبهای اجتماعی می کنند.
وی خاطر نشان کرد:  به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر علاوه بر برگزاري برنامه مذكور در محل مترو، نمايشگاه ها،غرفه های اطلاع رساني، مشاوره هاي رايگان نیز در سراهاي محلات منطقه برپا ست  و فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر و اعتياد و عموم شهروندان مخاطب اجراي اين برنامه ها هستند و از مشاركت و همكاري سازمان هاي مردم نهاد، اداره بهزيستي، نيروي انتظامي و ساير دستگاه ها در اجراي برنامه ها بهره گرفته می شود.
 

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات