مشاهده جزییات مطلب

print
خدمات رسانی ویژه به شهروندان در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره )و شب های قدر

خدمات رسانی ویژه به شهروندان در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره )و شب های قدر

همجواری منطقه یک تهران با محله جماران و همزمانی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با شب های قدر ، خدمات رسانی ویژه مدیریت شهری این منطقه به شهروندان را در اولویت قرار داده است .

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه یک، حبیب اله تاجیک اسماعیلی شهردار منطقه یک با بیان این مطلب اظهار داشت: جماران بعنوان قطب هدایت جهان اسلام در سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) میزبان بسیاری از علاقمندان و مشتاقان زیارت بیت و حسینیه امام خمینی (ره) است و امسال نیز این ایام با ایام ضربت خوردن مولای متقیان علی (ع) و شهادت آن امام همام و شب های قدر همزمان شده است که فضای شمال تهران رامتفاوت از سال های پیش کرده است .
وی گفت: امسال این همزمانی شهروندان بیشتری را به شمال تهران و حضور در محله جماران و امامزادگان این منطقه جذب خواهد کرد بر همین اساس مدیریت شهری منطقه با حضور نیروهای خدمات رسان در این ایام به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی به میهمانان منطقه یک است.
تاجیک اسماعیلی ضمن عرض تسلیت این ایام تصریح کرد: فضاسازی مناسب برای حضور شهروندان در مرقد مطهر حضرت صالح ابن موسی الکاظم (ع)، آستان امامزاده علی اکبر(ع) چیذر و دیگر امامزادگان و مساجد جامع و محوری منطقه برای شب های قدر در حال انجام است .
وی تصریح کرد: بیت و حسینیه امام خمینی (ره) نیز در این ایام با توجه به تجدید میثاق مردم با آرمان های آن امام بزرگوار با بر گزاری برنامه های فرهنگی ، اجتماعی ،پاکسازی محیطی و ... آماده حضور زائران و میهمانان خارجی است.

 

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات