مشاهده جزییات مطلب

print
بساط گستران بازار تجریش ساماندهی می شوند

بساط گستران بازار تجریش ساماندهی می شوند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی  با حضور درمنطقه یک ، ساماندهی بساط گستران و سد معبر کنندگان بازار تجریش را مورد تاکید قرار دادند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک در نشست مردمی نمایندگان مجلس شورای اسلامی  که با حضور فرماندارشمیرانات ،قائم مقام شهردارمنطقه یک ، روسای کلانتری سطح منطقه ، مسئولین ادارات ،شورایاران محلات ،  اصناف و شهروندان در مسجد جامع امامزاده صالح (ع) تجریش برگزار شد درخواست های شهروندان در خصوص ساماندهی بساط گستران و سد معبر کنندگان بازار تجریش مورد بررسی و پی گیری قرار گرفت.
مهندس علی اصغر خرمی شریف قائم مقام شهردارمنطقه یک در این جلسه اظهار داشت: سد معبر مهم ترین معضلی است که با حضور دست فروشان در پیاده راه ها ایجاد می شود و شهروندان و کسبه منطقه یک خواستار برخورد ، رسیدگی و ساماندهی این موضوع از مسئولین هستند لذا مقابله با دست فروشان  و سد معبر کنندگان بازار تجریش از برنامه های شهرداری منطقه است و امیدواریم با همکاری کسبه در زمان کوتاه به نتیجه قابل قبول برسیم .
بر اساس همین گزارش در این جلسه از همه دستگاه های انتظامی و قضایی دعوت شد تا ضمن همفکری،راهکار ها و پیشنهادات خود را برای ساماندهی این مشکل و افزایش رضایتمندی شهروندان ارایه دهند.
شایان ذکر است احداث پارکینگ طبقاتی و توسعه  سامانه  اتوبوسرانی و تاکسی رانی ، تملک و مشارکت خیرین جهت توسعه  مسجد جامع امامزاده صالح (ع) تجریش و... از دیگر درخواست شهروندان بود .
گفتنی است آقایان مصطفی کواکبیان، عبدالرضاهاشم زایی،علیرضا محجوب و سرکار خانم پروانه مافی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و معاون امورشهری و محیط زیست ، معاون امورفرهنگی و اجتماعی ، شهردار ناحیه و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک حاضرین در این جلسه بودند . 

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات