مشاهده جزییات مطلب

print
مساجد شمال تهران آماده میزبانی  رمضان شدند

مساجد شمال تهران آماده میزبانی رمضان شدند

مساجد شمال تهران در آستانه ماه مبارک رمضان با هدف آماده سازی فضا برای حضور نمازگزاران و روزه داران پاکسازی و غبار روبی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت : در جلسه  هماهنگی که با حضور ائمه جماعات مساجد شاخص منطقه یک  برگزار شد شیوه نامه پیشنهادی سیاست ها و برنامه های دهه تکریم و غبارروبی مساجد در بین ائمه جماعات مساجد منطقه یک توزیع و برنامه های اجرایی اعلام شد.   

وی گفت: در این شیوه نامه به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی ، مذهبی در دهه تکریم در مساجد اشاره شده که بر اساس آن تا آغاز ماه مبارک رمضان طبق نامگذاری روزها، مساجد به اجرای برنامه هایی در خصوص حمایت از کالای ایرانی، تحکیم و تعالی خانواده، مهرورزی، نقش آفرینی بانوی مسلمان در جامعه، نشر فرهنگ ایثار، شهادت و معارف قرآن و اهل بیت و... می پردازند.

 کارگران تصریح کرد : منطقه یک دارای 8 امامزاده (ع)، 114 مسجد، 10 تکیه و حسینیه با قدمت بالای 70 سال و 3 حوزه علمیه و... است که غبار روی مساجد شاخص و فعال در فعالیت های قرآنی با حضو شهرداران نواحی و مدیریت شهری منطقه یک درسطح محلات شمال تهران در حال اجراست.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک به حضور پر شور گروه های مردمی ، تشکل های دینی به ویژه جوانان و نوجوانان در این عرصه اشاره کرد و گفت: شهرداری منطقه یک نیز به فراخور گستره فعالیت خود در امر تبلیغ فعالیت های دینی ، در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور چهره های شاخص مردمی و با هماهنگی دستگاه های اجرایی در غبار روبی فضای مساجد مشارکت می نماید.


اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات