مشاهده جزییات مطلب

print
 پایگاه امداد و نجات کوهستان افتتاح می شود

پایگاه امداد و نجات کوهستان افتتاح می شود

پایگاه امداد و نجات کوهستان با هدف مدیریت حوادث غیر مترقبه و خدمات رسانی سریع به کوهنوردان و گردشگران در  ارتفاعات کلکچال افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید مصطفی حاج آقامیر شهردار ناحیه کوهستان شهرداری این منطقه  با بیان مطلب فوق اظهار داشت : پایگاه یادمان جاویدالاثر احمد متوسلیان روز جمعه – 24 فروردین ماه – با حضور شهردار منطقه یک، استاندار تهران ، مسولین جمعیت هلال احمر کشور ، اعضای شورای شهر تهران، ری و تجریش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و... در ایستگاه سوم کلکچال افتتاح می شود.
آقا میر خاطر نشان ساخت: پایگاه کلکچال با توجه به فضا ، فعالیت های عملیاتی و امکانات، در مرکزیت مسیر کوهنوردی کلکچال به عنوان پایگاه نمونه کشوری هلال احمر در کوهستان شناخته شده و بعد از پایگاه شهید کاظمی در مسیر کوهپیمایی دربند ، دومین پایگاه امداد و نجات در ارتفاعات شمال تهران است.
شهردار ناحیه کوهستان شهرداری منطقه یک  افزود: عوامل این پایگاه که شامل نیروهای هلال احمر  هستند در تعطیلات نوروزی آماده خدمات رسانی به کوهنوردان و گردشگران بودند.
وی افزود: با توجه به نیاز وجود پایگاه های امدادی در ارتفاعات ، پایگاه شهید بروجردی نیز درمسیر کوهپیمایی درکه به زودی افتتاح رسمی می شود و دو پایگاه شهید همت دربند و دارآباد نیز در مراحل اجرا قرار دارند.

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات