مشاهده جزییات مطلب

print
گلزار شهدا گلباران شد

گلزار شهدا گلباران شد

به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گلزار شهدای انقلاب ، هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم در شمال تهران ، گلباران  و با گلاب غبارروبی و عطر افشانی شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداري منطقه يك شهرام پاشایی مدیر اداره فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان خبر فوق اظهار داشت: اين برنامه به منظور تجليل و گراميداشت ياد و خاطره ايثارگري ها و از خودگذشتگي‌هاي شهيدان دوران پيروزي انقلاب اسلامي، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم  با همکاری بنیاد شهید انقلاب اسلامی ، اداره ایثارگران منطقه یک ، نواحی 7 و 8 و... در گلزار شهدای امامزاده علی اکبر(ع) چیذر و مرقد مطهر صالح ابن موسی الکاظم (ع) برگزار شد .

وی گفت: گلزار شهدای امامزاده علی اکبر(ع) چیذر بعد از بهشت زهرا(س) بیشترین شهید را در خود ماوا داده است که در آيين گلباران، این قبور مطهر غبار روبی و با شیشه های گلاب شستشو و عطر افشانی و با اهدای   شاخه های گل گلباران شد .
پاشایی برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر، دیدار با خانواده های معزز شهدا، قرائت فاتحه به روح و روان شهيدان و تجدید میثاق با آرمان های شهدا و نهضت حسینی که پیام آور پایداری و استکبار ستیزی است را از دیگر برنامه های این ایام عنوان کرد.

اخبار, اخبار ویژه
| print

  نظرات