آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و مقالات
دوشنبه 16 بهمن 1391
نظرات 9659   بازدیدها: 165648
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
اجرای 280  پروژه محلی در شمال پایتخت  سرعت می گیرد

اجرای 280 پروژه محلی در شمال پایتخت سرعت می گیرد

شهردار منطقه یک در این نشست به توسعه سراهای محله اشاره کرد و گفت: طی بازدیدی که از همه سراهای محله انجام داده ایم و برآورد نیازمندیهای آنها امید واریم به زودی سراهای محلات به صورت مطلوب خودکفا شوند.
اجرای بیش از 280  پروژه محلی در سطح محلات 26 گانه شمال تهران با تشکیل نشست های ویژه  سرعت می گیرد.
مجتبی یزدانی شهردار منطقه یک در نشست ماهانه دبیران شورایاری های محلات 26 گانه  شمال تهران  با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به منظور ساماندهی و بهسازی محیط های شهری منطقه پروژه ها و  مصوبه های بازدید های میدانی هر محله در نشست های ویژه ای با حضور مدیران شهری منطقه یک و دبیران شورایاری ها بررسی  می شود تا به طور جامع و دقیق در مورد موانع و مشکلات احتمالی تصمیم قطعی و نهایی اخذ شود.
وی افزود: مصوبات بازدید میدانی شامل  65 پروژه ی امور شهری و فضای سبز، 38 پروژه فنی و عمرانی،30 پروژه ی ترافیکی، 38 پروژه ی اجتماعی و 68 پروژه املاکی است که  در حال حاضر در حدود 0 5 درصد پیشرفت  فیزیکی داشته است .
شهردار منطقه یک در این نشست به توسعه سراهای محله اشاره کرد و گفت: طی بازدیدی که از همه سراهای محله انجام داده ایم و برآورد نیازمندیهای آنها امید واریم  به زودی سراهای محلات به صورت مطلوب خودکفا شوند.
در این نشست دبیران شورایاری ها مواردی همچون احداث نمازخانه و مسجد برای اهالی ،  توزیع نشریات در سراهای محلات، بیمه مدیران محله، تشکر از نامگذاری معبر به نام شهید سرلشگر خلبان سید محمد صالحی و ساماندهی تابلوهای معابر ،  انشعاب برق برای آبنماهای محلات و چاره اندیشی برای تسریع در تردد خودروهای امدادی در محدوده بیمارستان شهدای تجریش را  مطرح کردند.

تصاویر

  • اجرای 280  پروژه محلی در شمال پایتخت  سرعت می گیرد
آرشیو اخبار اصلی