آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و مقالات
سه شنبه 27 اسفند 1392
نظرات 368   بازدیدها: 1489
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر

برگزاري ششمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی در مدرسه حلی محله دربند

واحد آموزش شهروندی اداره اجتماعی ناحیه سه از برگزاري ششمین نمایشگاه دستاوردهای علمی - پژوهشی در مدرسه حلی محله دربند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، روح افزا کارشناس آموزش شهروندی شهرداری ناحیه سه ضمن اعلام این خبر گفت : این نمایشگاه حاصل دستاورد یك ساله دانش‌آموزان علامه حلی است و با توجه به اینكه این نمایشگاه هر ساله در مدارس تیزهوشان و استعدادهای درخشان برگزار می‌شود، اما با توجه به اینكه این شعبه از دبیرستان علامه حلی شش سال است كه افتتاح شده و هر ساله نیز این نمایشگاه را برگزار كرده، که امسال موفق به برگزاری ششمین نمایشگاه شده است.
به گفته وی، این نمایشگاه از مورخ 23 اسفند در رشته‌های اریگامی، بورس، رباطی، زیست‌شناسی، شیمی، فیزیك، كامپیوتر، برنامه‌نویسی، مستندسازی و مكاترانیك و دستاوردهای پژوهشی دانش‌آموزان آغاز و از ساعت 9 صبح تا سه بعدازظهر در محل مدرسه علامه حلی 3 برای علاقه مندان قابل بازدید است.
 معاون پژوهشی مدرسه متوسطه علامه حلی با بیان اینكه ششمین نمایشگاه دستاوردهای علمی پژوهشی دانش‌آموزان از بیست و سوم آغاز به كار كرده، گفت: آخرین مهلت برگزاری نمایشگاه روز دوشنبه مورخ 26 اسفند ماه می باشد.

آرشیو اخبار اصلی