آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و مقالات
سه شنبه 29 بهمن 1392
نظرات 567   بازدیدها: 2406
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
بازدید و تکریم از خانواده شهدای ناحیه سه

بازدید و تکریم از خانواده شهدای ناحیه سه

کارشناس اجتماعی ناحیه سه از بازدید عوامل شهردار ی ناحیه سه در راستای دیدار با خانواده شهداء و به منظور تکریم ، ارج نهادن به مقام شامخ شهدای گرانقدر ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دلجویی از خانواده های شهیدان سید عبدالله کمالی و مسعود احمدی زمانی در روز یک شنبه مورخ 20 بهمن ماه از ساعت 11 الی 13 خبر داد.

کارشناس اجتماعی ناحیه سه از بازدید عوامل  شهردار ی ناحیه سه در راستای دیدار با خانواده شهداء و به منظور تکریم ، ارج نهادن به مقام شامخ شهدای گرانقدر ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دلجویی از خانواده های شهیدان  سید عبدالله کمالی و مسعود احمدی زمانی در روز یک شنبه مورخ 20  بهمن ماه از ساعت 11 الی 13 خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، در این دیدار  بهمئی معاون ناحیه  با تاکید بر اینکه خانواده شهداء بزرگترین سرمایه های معنوی این انقلاب و ملت هستند و یاد شهداء اشاعه ارزش های ایثار و پایداری در جامعه است گفت حضور در جمع خانواده معظم شهداء موجب شادابی روح می شود و رسیدگی به امور این عزیزان افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگذاری انجام شود.
 
شایان ذکر است در این دیدار معاون ناحیه ، مدیر و کارشناس اجتماعی و فرهنگی حضور داشتند .بهمئی ضمن قدردانی از رشادت و جوانمردی دلیر مردان راه حق و حقیقت با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خانواده این شهیدان گرانقدر تقدیر نمود.

تصاویر

  • بازدید و تکریم از خانواده شهدای ناحیه سه
آرشیو اخبار اصلی