آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و مقالات
يکشنبه 19 آذر 1391
نظرات 570   بازدیدها: 15376
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
 بزرگترین پروژه ی توسعه شبکه معابر شمال پایتخت به خط پایان رسید
با تملک و تخریب آخرین معارض

بزرگترین پروژه ی توسعه شبکه معابر شمال پایتخت به خط پایان رسید

با تملک و تخریب آخرین معارض ملکی ، بزرگترین پروژه ی توسعه شبکه معابر شمال پایتخت حدفاصل خیابان شریعتی تا ابتدای تقاطع خیابان شهید بازدار و شهید لواسانی (کامرانیه – فرمانیه ) پس از سالها تلاش مدیریت شهری به خط پایان رسید و آماده بازگشایی شد.
با تملک و تخریب آخرین معارض ملکی ، بزرگترین پروژه ی توسعه شبکه معابر شمال پایتخت حدفاصل خیابان شریعتی تا ابتدای تقاطع خیابان شهید بازدار و شهید لواسانی (کامرانیه – فرمانیه ) پس از سالها  تلاش مدیریت شهری به خط پایان رسید و آماده بازگشایی شد.
پروژه احداث بلوار 35 متری شهید اندرزگو به طول 3  کیلومتر با تملک بیش از 61 هزار متر مربع عرصه و 24 هزار متر مربع اعیان و 2 هزار متر مربع تجاری در قالب 200 توافقنامه خريداري و رفع معارض شده و برای تردد وسایل نقلیه عبوری آماده بازگشایی شد.
اداره املاک شهرداری منطقه یک دربخش رفع معارضين ملكي بلوار 35 متری شهید اندرزگو در سالجاری با کلیه املاک مسکونی و تجاری باقیمانده توافق نموده و در حال حاضر نیز تخریب و آزادسازی مسیر و اتصال به خیابان شریعتی توسط حوزه معاونت فنی و عمرانی منطقه در دست اقدام است.
موضوع توافق با مالکین املاک واقع در طرح تعریض بلوار 35 متری شهید اندرزگو از سالها پیش در جریان بوده که به جهت تجاری بودن اغلب املاک و اصرار مالکین بر اخذ مجوز تجاری در باقیمانده املاک خود منجر به طولانی شدن بازگشایی این مسیر شده بود.
شهرداری منطقه یک از اوایل سالجاری موضوع دعوت از مالکین و توافق با آنها را در دستور کار قرار داد و توانست با صد درصد مالکین به توافق برسد و با تملک و تخریب املاک معارض، بلوار 35 متری شهید اندرزگو را به ثمر برساند.
این بلوار یکی از مهمترین معبر های اتصالی شمال شهر تهران است که به جهت عدم رعایت اصلاحی املاک واقع در طرح مشکلات بسیار زیاد ترافیکی را در محدوده خیابان های شریعتی ، قیطریه، بلوار شهید کاوه و... ایجاد نموده بود.

تصاویر

  •  بزرگترین پروژه ی توسعه شبکه معابر شمال پایتخت به خط پایان رسید
آرشیو اخبار اصلی