آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و مقالات
چهارشنبه 10 مهر 1392
نظرات 9   بازدیدها: 322
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر

تئاتر آموزشی 137 با همکاری منطقه یک و سیزده

تئاترآموزشی با موضوع معرفی سامانه 137 و با عنوان (سامانه دوست داشتنی ) در مدرسه نور قائم شهرک قائم واقع در ناحیه ده روز سه شنبه 9 مهر ماه برگزار شد.

برگزاری تئاتر

 

 

برگزاری تئاتر آموزشی 137 با همکاری منطقه یک و سیزده

تئاتر آموزشی با موضوع معرفی سامانه 137 و با عنوان (سامانه دوست داشتنی ) در مدرسه نور قائم شهرک قائم واقع در ناحیه ده روز سه شنبه 9 مهر ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک این برنامه با همکاری مناطق یک و سیزده و با حضور شاه علی شهردار ناحیه ده ،یزدی رئیس سامانه 137 منطقه یک ،خانم کریمی مدیر آموزش سامانه 137 شهرداری تهران ،مسئولین سامانه 137 شهرداری منطقه سیزده و 300 نفر از دانش آموزان مدرسه دخترانه مقطع دبستان و راهنمایی نور قائم واقع در شهرک قائم (عج) برگزار شد.

بر اساس این گزارش این برنامه با هدف گسترش برنامه های آموزشی در سطح فرامنطقه ایی وآشنایی دانش آموزان با فعالیت های سامانه 137 و چگونگی ارائه خدمات این سامانه مردمی به شهروندان و...بصورت مشترک با شهرداری منطقه 13 تهران برگزار و مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

لازم به ذکر است در پایان برنامه مسابقه های آموزشی با موضوع 137 برگزار و جوایزی به برندگان اهدا و از دانش آموزان با توزیع شیرینی پذیرایی شد.

آرشیو اخبار اصلی