آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و مقالات
چهارشنبه 30 مرداد 1392
نظرات 479   بازدیدها: 11807
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
17 عنوان برنامه به پایگاه های بسیج ابلاغ شده است
معاون خواهران سازمان بسیج شهرداری تهران :

17 عنوان برنامه به پایگاه های بسیج ابلاغ شده است

امسال برنامه های اجرایی در 17 عنوان به پایگاه های بسیج مناطق شهرداری تهران ابلاغ می شود و طبق زمانبندی مشخص شده لازم الاجرا ست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سرکار خانم سلطان پور معاون خواهران سازمان بسیج  شهرداری تهران :در جلسه نظارت ستادي حوزه و پايگاههاي تابعه شهرداری منطقه یک تهران که روز سه شنبه 29 مرداد ماه با حضور اعضای شورای بسیج خواهران و معاون خواهران پایگاه های نواحی 10 گانه منطقه یک برگزار شد با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: اجرای 17 عنوان برنامه، برای همه حوزه ها الزامی است و اجرای فعالیت های دیگر در کنار آن نمی تواند دلیلی بر تعویق در اجرای این دستورالعمل ها باشد.
وی در خصوص برآورد هزینه ها اعلام کرد: امسال برای اجرای برنامه ها ابتدا برآورد هزینه در حوزه ها انجام  می شود و پس از امضا و تایید سازمان مجوز برنامه صادر می شود .
سرکار خانم سلطان پور با اشاره به برنامه های ماه رمضان گفت: طرح طلیعه نور در ماه رمضان اجرا شد و ادامه آن از شهریور ماه در خصوص تفسیر 120 حزب قرآن آغاز می شود که اعضای شورا موظف به شرکت در آن هستند.
این مقام مسئول در مورد دوره های آموزشی اعلام کرد: در حال کسب مجوز هستیم تا دوره های آموزشی بسیج نیز در دوره های اداره تشکیلات لحاظ شود و شرکت کنندگان بتوانند مدرک آن را برای موارد مورد نظر این اداره ارائه دهند.
وی عملکرد واحد بسیج خواهران منطقه را خوب ارزیابی کرد و بسیج را امری معنوی و انگیزشی دانست و از مسئولین و اعضای شورا خواستبا همت و پشتکار در اجرای مسئولیت ها با یکدیگر مشارکت کنند و هر یک وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند.
گفتنی است سرکار خانم زهرا مبینی معاون خواهران بسیج شهرداری منطقه یک نیز گزارش کاملی از فعالیتهای معاونت خواهران و عملکرد سال 91-92 ارائه نمود و اعلام داشت: واحد بسیج خواهران منطقه یک خواهد کوشید تا در راستای اهداف سازمان و برنامه های ابلاغی با جذب نیروهای خواهر بسیجی منطقه، اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، اطلاع رسانی ،آموزشی، مذهبی، آیینی با قدرت پیش رود.

تصاویر

  • 17 عنوان برنامه به پایگاه های بسیج ابلاغ شده است
  • 17 عنوان برنامه به پایگاه های بسیج ابلاغ شده است
  • 17 عنوان برنامه به پایگاه های بسیج ابلاغ شده است
  • 17 عنوان برنامه به پایگاه های بسیج ابلاغ شده است
آرشیو اخبار اصلی